Ako nás počúvať?

 

Možnosti príjmu, dosah signálu a počúvanosť

Nalaďte si rozhlasový prijímač

Záhorácke rádio vysiela terestriálne v pásme FM prostredníctvom dvoch vysielačov v Skalici a Senici. V Skalici a okolí je možné Záhorácke rádio naladiť na frekvencii 89,2 MHz. Okolie Senice vysiela na frekvencii 101,5 MHz.

Pomocou distribúcie signálu cez spoločné káblové rozvody televízie a rozhlasu je možné Záhorácke rádio prijímať kvalitnejšie v mestách Skalica, Holíč, Senica, Rohožník, Šaštín-Stráže a Jablonica.

Pokrytie signálom

 • Územie pokryté signálom vysielača Skalica 89,2 FM:
  • Slovensko - Skalica, Holíč, Mokrý Háj, Kátov, Kopčany, Vrádište, Prietržka, Popudinské Močidlany, Dubovce
   do 35 000 poslucháčov
  • Česká republika - okres Hodonín, okrajovo okres Uherské Hradište a okres Břeclav
   do 45 000 poslucháčov
 • Územie pokryté signálom vysielača Senica 101,5 FM:
  • Slovensko - Senica, Jablonica, Cerová, Borský Mikuláš, Šaštín-Stráže, Smrdáky, Sobotište a ďalšie priľahlé obce
   do 50 000 poslucháčov

Orientačná mapa čistého signálu

Počúvajte nás cez počítač

Vďaka naším internetovým streamom je možné Záhorácke rádio prijímať kdekoľvek na svete pomocou počítača alebo iného zariadenia pripojeného na internet, ktoré podporuje príjem internetových rozhlasových staníc.

Záhorácke rádio môžete počúvať priamo v okne vášho prehliadača alebo prostredníctvom vášho multimediálneho prehrávača. K dispozícii sú playlisty vo formáte XSPF a M3U.

Počúvajte nás na mobilnom telefóne

Kedykoľvek a kdekoľvek! Aj keď nie ste práve v dosahu naších vysielačov 89,2 MHz a 101,5 MHz, je možné naladiť si nás na mobilnom telefóne s podporou pripojenia do internetu.

Záhorácke rádio nájdete vo veľkom množstve mobilných aplikácií poskytujúcich živé vysielanie rozhlasových staníc. Odporúčané aplikácie nájdete v sekcii Live týchto stránok.

Reklama