Vaše Záhorácke rádio

Milovať znamená predovšetkým mlčať a počúvať!

Regionálne Záhorácke rádio vysiela na území Záhoria z vysielačov v Skalici a Senici na frekvenciách 89,2 MHz a 101,5 MHz. V dennom živom vysielaní ponúka široké spektrum informácií z regiónu, zaujímavosti, hudobné novinky, súťaže, pozdravy a skladby na želanie.

Denný hudobný záber je sústredený na horúce novinky, aktuálnu produkciu a nestárnuce hity, vo vysielaní sú však zaradené aj relácie tematicky zamerané na elektronickú a tanečnú hudbu, country a folk, slovenskú a českú tvorbu a ľudovú hudbu. V nedeľu popoludní si našli svôj priestor aj hudobné pozdravy jubilantom.

Ako nás počúvať?

Ako a kde naladiť Záhorácke rádio - mapy pokrytia FM signálom, informácie o počúvanosti a možnosti príjmu vysielania cez internet, v káblových rozvodoch a iné dostupné riešenia.

viac...

Inzercia a reklama

Potrebujete reklamu? Potrebujete niečo oznámiť? Potrebujete sa zviditeľniť? Hľadáte alebo ponúkate prácu, potrebujete niečo predať alebo kúpiť? Využite priestor v Záhoráckom rádiu!

viac...

Propagačné materiály

Informačný strip s prehrávačom pre webmastrov, logopack obsahujúci logo a banner rádia pre printové médiá, bannery a ikony pre webstránky.

viac...
Reklama