Média, propagácia, spolupráca

Webové, grafické a propagačné materiály

Informačný strip s prehrávačom pre webmastrov, logopack obsahujúci logo a banner rádia pre printové médiá, bannery a ikony pre webstránky.

Grafické materiály na download

Logopack obsahuje PSD súbory vo vysokom rozlíšení s logom a bannerom/plagátom Záhoráckeho rádia. Ďalej obsahuje dvojicu JPEG a dvojicu transparentných PNG exportov loga pre použitie na tmavom alebo bledom pozadí a JPEG a PNG export banneru/plagátu.

» Stiahnuť logopack [logopack.rar, 55.1 MB]

Widgety pre webmasterov a aplikácie

Ak chcete podporiť Záhorácke rádio na vaších webstránkach, najlepšia cesta je vloženie informačného pásika Now Play Strip Záhoráckeho rádia. Ukážku si môžete pozrieť kliknutím sem.

Ako vložiť Now Play Strip na stránky?

Now Play Strip sa vkladá na stránky jednoduchým umiestnením iframe s minimálnou šírkou 640px (optimálne 800px) a výškou 27px, ktorého parameter src smeruje na nasledujúcu stránku:
http://play.zahorackeradio.sk/strip/ref=vasadomena.sk
Reťazec vasadomena.sk je potrebné nahradiť názvom vašej domény, na ktorej je strip umiestnený.

Vzorový kód

<iframe src="http://play.zahorackeradio.sk/strip/ref=example.com" style="border:none; width:800px; height:27px; overflow:hidden;"></iframe>

Ako upraviť vzhľad Now Play Stripu?

Now Play Strip je možné použiť na stránky so svetlým ale aj s tmavým pozadím. Pozadie stripu je transparentné, takže je ho možné modifikovať CSS štýlmi nadradenej stránky. Zafarbenie obsahu stripu je možné prepnúť pridaním parametra "bg=light" alebo "bg=dark" do cieľovej adresy iframe.

Príklad:
<iframe src="http://play.zahorackeradio.sk/strip/bg=dark/ref=example.com" style="border:none; width:800px; height:27px; overflow:hidden; background:#000000;"></iframe>