Inzercia a reklama

 

Váš priestor v éteri

Reklamný spot

Reklamné spoty sa vysielajú počas celého dňa každých 15 minút. O aktuálnej cene reklamných spotov, akciových balíkoch a o výrobe reklamných spotov sa informujte na naších kontaktoch. V týchto kontaktoch nájdete aj informácie o reklamnom zastúpení Záhoráckeho rádia v Českej republike.

Čítané oznamy

Oznamy sú čítané každý pracovný deň ráno o 08:30 a 10:15, popoludní o 14-tej a 17-tej hodine a večer o 18:30. Cena za jedno prečítanie oznamu je 5 € bez DPH. Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.

Čítaný inzerát v rubrike Burza

Každý pracovný deň o 10:00, 15:00 a 17:30 môžete počúvať blok inzerátov s názvom Burza rozdelených do rubrík Rôzne, Auto-moto, Nehnuteľnosti a Práca. Ak máte záujem podať vlastný inzerát do jednej z uvedených rubrík, prídite osobne na recepciu Záhoráckeho rádia alebo nás kontaktujte. Cena za uverejnenie inzerátu pre fyzické osoby je 5 € na deň a 10 € na deň pre právnické osoby a firmy.

Banner na internetových stránkach

Základné informácie o inzertných plochách na stránkach Záhoráckeho rádia sa nachádzajú v PDF dokumente Inzertné plochy Zahorackeradio.sk, ktorý je k dispozícii nižšie, v sekcii Súbory na stiahnutie na tejto stránke. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte spoločnosť LUnet Studio, povereného partnera pre správu inzercie na webovom sídle a ostatných digitálnych kanáloch Záhoráckeho rádia.

Reklama

Súbory na stiahnutie

  • /core/img/filetypes/pdf.32.png Inzertné plochy Zahorackeradio.sk
    otvoriť | uložiť | 1.5 MB, application/pdf